V Británii bojovali naši TEEN!

 Závody BritishTeenChampionship očima Štěpánky Habustové (14 - atletka Colliery CrossFit Ostrava)
 BritishTeenChampionships moje první zahraniční závody

Byly opravdu super, vůbec jsem nečekala, že se nás tam jako teen atletů sejde tolik, atmosféra a prostředí byla skvělá, judgové, trenéři a pořadatelé byli strašně milí.

U prvního workoutu jsem si nebyla moc jistá, zdál se mi dlouhý, protože počty opakovaní byly docela velké a taky tam byly cviky s míčem(slam ball), na které nejsem moc zvyklá, nakonec se mi workout jel moc dobře.

Mezi heaty jsme měli asi hodinové pauzy, což bylo ideální na odpočinek a nabrání dalších sil.

Třetí workout byl docela zábavný a srandovní, jelikož jsem byla v kategorii scaled, měla jsem lehčí cviky, místo handstandwalku jsem šla medvědí chůzi (bear crowl), celkem jsme se u toho zasmáli, protože to bylo jednoduché a možná i zbytečné.

V tabulce jsem se většinou pohybovala okolo druhého a třetího místa, ale finálové WOD mi vše zkazilo. Jeli jsme 500m na vesle a pak následoval 400mběh po kamenité pláži, která byla mírně do kopce. Veslo se mi jelo dobře, ještě nikdy jsem nedržela tempo 1:50 na 500m. Z vesla jsem vyběhla jako druhá, ale běh mě zmohl, už jsem byla unavená a na pláži bylo strašné horko, takže jsem tak tak doběhla, třetí místo mi uteklo o dva body.

 Závody hodnotím jako suprové, moc se mi líbily a příští rok bych si chtěla zazávodit znova, protože ty holky které vyhrály mě motivovaly. 

Ještě bych chtěla moc poděkovat Honzovi (pozn. Honza Vantuch, 17let - vybojoval krásné 3.místo!), že mi radil a povzbuzoval mě, svému trenérovi Lukáši Káňovi, za přípravu, za jeho skvělé tréninky. Colliery CrossFit Ostrava a Colliery SRDCEM za to, že mi umožnilo cestu tam jet a perfektně se připravit v nejlepším gymu v Ostravě a především mojí mamce, že tam jela s náma, hlídala nás a měla s náma pevné nervy.

Děkujeme také partnerům gymu: Agentuře LEVNA POJISTKA.CZ, UAXFitnessMuscleShopBotyObleceni.CZSDS KomplexníStavbyRichterColor a Ca WorldFishing

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři