NOVINKA: KEISER Functional Trainer

Před nedávnem jsme do gymu pořídili kBox4 Pro Systems od Exxentric - Ale tak to by nebylo Colliery aby nevylepšovalo gym dále.... tak tady máme 1. NOVINKU ve vybavení pro rok 2019. A je to opravdová pecka od americké firmy KEISER, která je hojně využívaná v mnoha špičkových sportovních centrech po celém světě.

KEISER je více jako 30 let stará americká firma, která se specializuje na trénink sportovců světové třídy. Tato firma se dokázala udržet po celý tento čas na špičce díky svému systému variabilního pneumatického odporu, na kterém jsou jeho stroje založené.

Zjistili, že v lidském pohybu jsou dva komponenty: Síla kterou produkujeme a rychlost, při které ji produkujeme. Díky pneumatickému odporu, může trénovat kdokoliv v jakékoliv rychlosti s jakýmkoliv odporem. Při rozvoji síly a rychlosti rozvíjíte POWER. Výzkumy prokázaly, že právě to je klíčové v lidském výkonu, ať už jste profesionální sportovec, rekreační sportovec nebo důchodce.

KEISER dokázal tuto skutečnost, když s nimi v roce 1988 začal trénovat Mike Powell, aby pokořil 20 let starý rekord ve skoku do dálky Boba Beamona. Rekord, který sa zdál, že nikdy nebude překonaný. V roku 1991, Mike Powell tento rekord překonal skokem 8,95m a tento rekord platí dodnes. Analýzy tohoto skoku ukázaly, že zásluhu má na tom jeho trénink, protože ze sebe dokázal vydat velkou sílu velmi rychle.

Výkonnostní trénink není pro KEISER žádnou novinkou. Díky dokázanémé efektivitě tohoto patentovaného pneumatického systému v tréninku tyto stroje dnes používájí největší tréninková centra na světě a mnohé sportovní velkokluby. Například: 26 týmů z NHL, 25 týmů z NBA, 23 týmů z NFL a dokonce všechny týmy z MLB (Major League Baseball). Široké využití nachází KEISER také ve fotbale. Využívají jej takové velkokluby jako: Bayern Mnichov, Manchester City, Manchester United, Paris Saint-German, FC Barcelona nebo brazilská reprezentace. A nyní také v Colliery!

Functional Trainer představuje základní stroj v rámci řady Infinity. Jak název naznačuje, je to multifunkční stroj pro kompletní cvičení celého těla. Může být použito přes stovky různých cvičení, od rehabilitace až po sportovní aplikace a je jedním z nejzákladnějších a nejuniverzálnějších kabelových strojů. Schopnost trénovat jakoukoliv rychlostí a bez jakéhokoliv nárazu z něj činí produkt pro mnoho různých aplikací.

Tak teď už nezbývá nic jiného než si stroj v gymu vyzkoušet! Již brzy Naši trenéři projdou profesionálním školením na daném stroji - Sledujte Náš INSTAGRAM a BLOG stránku kde se o NOVINCE dozvíte více.

Keiser využijeme také v tréninzích s klienty CrossFit ADAPTIVE #CollierySRDCEMNeváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři