Mobility lekce

Mobility lekce (mobilizační lekce) patří mezi ty nejdůležitější v našem programu. Jedná se o specializované lekce zaměřené na pružnost a správné držení těla. Mobilizační techniky jsou naprostým základem pro jakéhokoli tvrdě trénujícího cvičence, kterému pomáhají jak v regeneraci, tak v dosažení potřebného rozsahu pro správnou techniku prováděných CrossFit cviků.

Tyto lekce však mohou zcela zásadním způsobem ovlivnit zdraví jakéhokoli běžného cvičence, kterému mohou jednoduchou formou pomoci i s chronickými a dlouhotrvajícími problémy se zády, končetinami a vůbec hybností jako takovou.

Mobilizujte své tělo

Na těchto lekcích se naučíte uvolňovací techniky, budete pracovat s nástroji jako je rehabilitační lakrossový míček, rollery, elastic bandy, voodoo floss bandy apod. Tyto lekce slouží i jako diagnostický prostředek chyb ve správných pohybových návycích a mohou Vám ušetřit celou řadu zdravotních problémů v dalším období Vašeho života.

Cílem těchto lekcí je naučit Vás správnou techniku uvolňovacích cviků a naučit Vás to, jak určité blokády ve Vašem těle ovlivňují Vaši hybnost a jaké postupy daný problém řeší. To vše tak, abyste byli schopni si sami provádět základní údržbu Vašeho těla jak v rámci běžných návštěv našeho Gymu, tak i mimo něj.

Mobility pod vedením specialisty

Tyto lekce pro Vás typicky povede jeden z našich trenérů s certifikací CrossFit Mobility Trainer, popř. ve spolupráci s fyzioterapeutem, sídlícím v našem Gymu.

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

CollieryMade GAMES

Je jednodenní závod pořádaný: Colliery CrossFit Ostrava - více info ZDE!
One day competition power by: Colliery CrossFit Ostrava - more info HERE!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:00
Sobota: 8:00 — 18:00
Neděle: 16:00 — 19:00

Partneři