CrossFit online courses – part 2

O užitečnosti a celkovém dojmu z těchto kurzu jsem už psal v úvodu, takže se pojďme vrhnout rovnou na některé další konkrétní kurzy... :)

Running

Překvapilo mě, jak detailně je v kurzu rozebírána technika běhu. Čekal jsem spíše nějaká obecnější doporučení a korekce nejvíce viditelných hlavních chyb. Naopak, v kurzu jsem se dozvěděl kromě tady toho také, jak detailně rozebrat pomocí nahraného videa techniku běhu a analyzovat jednotlivé základní pozice, snímek po snímku (několik snímků za sekundu), s velkým důrazem na detail, zpomaleně. Včetně doporučení a korekcí k nápravě chybných pohybů a opětovné video analýzy.

Scalling

Klasická věta lidí, když jim řeknete, ať zkusí CrossFit:

 Na to nemám, to bych nedal!  

Vždyť právě Crossfit je o tom, že je naprosto pro všechny, protože základní potřeby olympijského sportovce, důchodce nebo člověka po zranění či omezení, co se týče pohybu, se neliší co do podstaty, ale do objemu. A právě Crossfit dělá nejvíce efektivní postupy ze vzpírání, gymnastiky a vytrvalostních sportů v kombinaci dostupné pro všechny. V tomto kurzu si trenér prohloubí dovednosti, jak pracovat s konkrétními WODkami, Rx, a přizpůsobením WOD pro několik kategorií cvičenců od velmi pokročilých (elite), pokročilých, profesionálních sportovců bez zkušenosti s CrossFitem, atletů po zraněních, začátečníků až po úplné pohybem „nepolíbené“ lidi nebo lidi s pohybovým omezením. Člověk by neřekl, kolik možností k úpravě tréninku s ohledem na potřeby jedince se naskytuje současně se zachováním základní podstaty a intenzity WOD.

 
Na závěr bych chtěl ještě dodat, že jsem strašně vděčný za to, že jsem trenérem právě v Colliery CrossFit Ostrava a díky tomu mám možnost se jako trenér neustále zdokonalovat a tím pádem se lépe starat o Vaše celkové Fitness!

Těším se na aplikaci OPRAVDOVÉHO CrossFitu a práci s Vámi všemi!
 

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři