Andrea

Andrea Slovíková 6 článků

„Když jsem nastoupila po dokončení školy do poradny pro výživu nemohla jsem uvěřit, jak málo lidí má o stravě alespoň základní informace a dodržuje je. Někteří chodili za mnou, aby mohli zhubnout pár kil, být výkonnější, zlepšit své zdraví nebo až tehdy když už jen úprava stravy mohla vyřešit jejich zdravotní komplikace. Přesto výživě moc nevěřili a já se to s nimi snažila zlomit a pomoct jim, jak jen to šlo. A to je to, co mě baví pořád a stále více.“

V pubertě bylo mým sportem lenošení u televize a cpaní se nezdravým jídlem. Teď je jídlo stále láska, ale už k němu přistupuji jinak. Během studia na VOŠZ (obor NT) jsem zjistila, že bez správně nastavené stravy naše tělo není schopné být tak výkonné, jak bychom chtěli a potřebovali. A to je můj cíl, pomoct lidem pochopit, jak pracovat s jídlem a netrápit se omezováním a kily navíc.

Ve sportu jsem toho zkusila od každého kousek. Chvíli spinning, TRX, různé kruhové tréninky nebo klasická činkárna. Nakonec jsem se ale našla v CrossFitu a s ním souvisejícím vzpírání, kterému se věnuji od roku 2017. S crossfitem jsem si pohrávala už nějaký čas před příchodem do Colliery, ale až tady jsem se do něj zamilovala ve všech směrech.

Zobrazit blog
 • ASlovikova@seznam.cz
 • https://www.instagram.com/_andreikas/
 • Vzdělání:

 • Specialista pro fitness výživu (2017)
 • Moderní fitness výživa – konference (2017)
 • Moderní výživa ve světě crossfitu (2017)
 • Výživové postupy ve fitness (2016)
 • Trenér fitness (2016)
 • Nutriční terapeut, VOŠZ (2015)
 • Specializace:

 • Sestavování jídelníčku
 • Konzultace - výživa
 • Analýza těl. složení na In Body s interpretací výsledků

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři