500RepsDeti - 2016 pro Davídka

Stává se pomalu, ale jistě tradicí, že Colliery CrossFit Ostrava vždy ke konci roku pořádá akci pod názvem 500 Reps pro děti. Kdy byl první ročník a jak tato událost vznikla a jak se vyvíjela? Zabrousíme lehce do minulosti. CCFO ještě nebyla na mapách světových Affiliate, ale Jan Peršín a Lukáš Káňa se již CrossFitem, i když velice amatérsky, zaobírali. Druhý zmiňovaný měl na konci roku 2013 dva bláznivé nápady, a to 100 Muscle Ups na čas a ujet maratón na vesle (42195m). Oba cíle si splnil a byl tak vnitřně spokojen. O rok později Jan Peršín založil Colliery a Lukáše napadlo, že to co zrealizoval v roce předchozím, by se mohlo tak nějak převést i do gymu mezi členy CCFO. Kluci uvažovali reálně. Sto opakování je málo, tisíc opakování je příliš, dáme tedy zlatý střed „500“ opakování. Společně s dalšími skvělými lidmi utvořili team a zrealizovali oficiálně první ročník 500reps pro děti (27.12.2014). Tuto událost jsme zveřejnili na sociálních sítích a nečekali jsme, co se stane. Neskutečný ohlas z celé ČR a dokonce i ze Slovenska zajistil naší akci podporu tak, že další ročník byl povinností.

Byl zde rok 2015 (27.12.2015) a sním otázka organizační pro tuto akci. Rok 2014 byl, co se týče WOD, velmi benevolentní a bylo nutné dát této akci jasný řád. Už si nikdo nemohl vybrat svůj oblíbený cvik, ale byly z naší strany dány kategorie podle obtížnosti a dané cviky. To se ukázalo jako správné rozhodnutí a odměna ze strany Vás cvičících byla nadmíru „sladká“. Zúčastnilo se ještě více cvičících, než v prvním ročníku nejen u nás, ale i mimo náš gym a co se týče finančních darů, tak to byl téměř dvojnásobek. Jak praví přísloví „v nejlepším je třeba přestat“? Ani náhodou…

Ročník 2014 a 2015 byl směřován pro podporu vybraným organizacím. Tento rok jsme udělali výjimku a vybrali jsme z médií konkrétní dítě. Nepatří nám zde psát o minulosti Davídka, ale můžeme zde psát o přítomnosti a budoucnosti tohoto bojovníka. Pro zlepšení jeho stavu, pokroky v částečném uzdravování se, k lepší náladě a chuti žít jsme my sportovci mohli udělat jediné…spojit své síly, sportovní dovednosti, schopnosti a sportem podpořit dobrý skutek nás všech pro něj a jeho rodinu. WOD byly opět ve třech verzích a každý si mohl vybrat tu svou obtížnost. V tomto roce Vás u nás v gymu opět cvičilo víc, než v roce předcházejícím, ale i tak jsme vše organizačně zvládli. Během čtyř hodin Vás odcvičilo kolem 70ti cvičích, což je neskutečné. Celkově Vás v tento den odcvičilo WOD 500reps 83 cvičících. Po celou dobu akce panovala mezi cvičícími skvělá nálada, a i když někdo v danou chvíli zrovna necvičil, tak alespoň podporoval své kamarády na cvičební ploše.

Tak jako v minulých letech i nyní se do naší akce připojili spřátelené sportovní organizace: CF Home Town, Open Gym, CF Iron Land, CF Destiny, MCross Factory, Tělárna, SK Crossweightliftinggym Bohumín, Funkční tréninky Prachatice, PPC, Zone4You, Profitko Training Center Liberec a další.

Všem zúčastněným děkujeme za podporu a budeme se těšit na další ročník, kde slibujeme malou změnu, ale nechte se překvapit.

 Historie Akce 500Reps v CCFO:

  • 2014: 60 cvičících, 12.958kč vybráno (pozn.: celkově odeslalo výsledek 141 lidí)
  • 2015: okolo 70 cvičících, 22.900kč vybráno
  • 2016: 83 cvičících, 23.635kč + 20€ vybráno (pozn.: celkově vybráno téměř 30.000kč)

Dále děkujeme partnerům, kteří se podíleli na AKCI 500REPS: Fitness Muscle ShopBoty a oblečeníUAXHogoFogo Bistro, Faency Fries SDS Komplexní čištěníRICHTER COLOR, Ca Worldfishing, Zlatnictví Josef Zimml

 

 

Foto by: Adam Slobodník, článek pro CCFO napsal: Lukáš Káňa

Neváhejte a staňte se součástí Colliery CrossFit Ostrava komunity!

Colliery SRDCEM z.s.

Neziskový spolek založený pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava pracující s třemi body stanov: 1. Podpora mladých atletů 2. Program CrossFit pro handicapované 3. Zapojení seniorů do CrossFitu ! www.collierysrdcem.cz Přihlaš se i TY!

UAX - CrossFit STORE

Ve spolupráci s UAX! jsme vytvořili designovou kolekci s funny motivy CrossFit. Trička, ručníky, hrnečky, kraťasy a mnoho dalšího...  Nakupujte v E SHOPU

CollieryWodKiller

Značka oblečení a doplňků pro CrossFit - #CollieryMade - objednávejte v našem e-shopu!

ROM WOD

Jako jediní v Moravskoslezském kraji nabízíme klientů speciální protahovací lekce pod zakoupenou lecencí - ROM WOD - každé uterý večer! Rezervujte ZDE!

ROGUE

V našem gymu najdete to nejlepší vybavení pro CrossFit a nejen pro něj - mj. USA značka ROGUE - každoroční sponzor a dodavatel vybavení CrossFit GAMES

CrossFit Kids

Od září 2017 nabízíme v Colliery CrossFit Ostrava licencovaný program - CrossFit Kids! Více Informací ZDE!

CrossFit JOURNAL

Blog o CrossFitu - ZDE!

Colliery CrossFit je jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě.

Naši činnost vykonáváme na základě licenční smlouvy se společností CrossFit Inc., 1250 Connecticut Ave. N.W., Suite 200, Washington D.C., USA uzavřené po provedeném licenčním řízení na základě CrossFit certifikací našich trenérů.

Colliery CrossFit Ostrava
Mírová 19
(vchod za rohem z ulice Kutuzovova)
703 00 Ostrava
Zobrazit na velké mapě

info@collierycrossfit.com
+420 605 276 724

115-639920297/0100

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 6:00 — 21:15
Sobota: 8:00 — 14:00
Neděle: 9:00 — 11:00 ... 16:00 — 19:00

Partneři